شیوه‌های پرداخت فروشگاه بیوزوم

پرداخت اینترنتی

کاربران بیوزوم می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن یا با کاربر تماس گرفته می‌شود و یا پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای وی ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:

  • شماره کارت ۱۶ رقمی که بر روی کارت بانکی‌تان درج شده است.
  • رمز پویا و یا رمز ایستا (فقط برای پرداختی‌های زیر ۱۰۰ هزارتومان).
  • CVV2 که یک کد ۳ یا ۴ رقمی بوده و پشت یا روی کارت بانکی‌تان درج شده است.
  • تاریخ انقضا کارت که روی کارت بانکی‌تان درج شده است.

پرداخت کارت به کارت

در پرداخت کارت به کارت، کاربر می‌تواند پس از ثبت سفارش اولیه‌ی خود و صدور پیش‌فاکتور، وجه مورد نظر را به شماره کارت درج شده در سایت فروشگاه بیوزوم واریز نموده و جهت اعلام واریزی و مطابقت آن با گردش حساب بانکی، با شماره تلفن موجود در سایت تماس حاصل فرماید.

در صورتی که تراکنش به صورت نامعلوم انجام شده باشد، به دلیل آن‌که مبلغ کسر شده حداکثر تا ۷۲ ساعت آینده توسط بانک به حساب مشتری عودت داده می‌شود، لازم است برای ثبت نهایی سفارش، واریزی وجه به صورت مجدد انجام شده و مراتب به کارشناسان ما در مجموعه‌ی بیوزوم اعلام شود.

اطلاعات و شرایط لازم جهت عودت وجه به مشتری

مشتری می‌بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می‌باشد را در حساب کاربری خود در سایت بیوزوم ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان کفایت میکند.) 
در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش‌های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از بیوزوم، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، بیوزوم می‌بایست مدارک صاحب حساب کارت مبدا را به همراه مدارک صاحب پروفایل بررسی کرده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.