خدمات دانشجویی موسسه بیوزوم

در بسیاری از مواقع، دانشجویان پروژه‌های کلاسی و نوشتن پایان نامه را با انگیزه‌ی زیادی شروع می‌کنند اما به علت کمبود وقت و گاها تخصصی بودن مطلب آن را نیمه‌کاره رها می‌کنند و کار مهم آن‌ها به یک پروژه‌ی فرسایشی و خسته‌کننده تبدیل می‌شود. گاهی نیز یک دانشجو در حین کار در آزمایشگاه یا حل یک مسئله در علوم زیست‌شناسی به مشکلی برخورد می‌کند که قادر به حل آن نیست. در این مواقع می‌توان ادامه‌ی مسیر را به محققان و پژوهشگران و مشاوران متخصص این حیطه سپرد که با تجربه و تخصص خود کار را در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهند. با توجه به تخصصی بودن و پیچیدگی این خدمات، کمک گرفتن و مشورت با متخصصان این حوزه ضروری است. مجموعه آموزشی و پژوهشی بیوزوم با همکاری کارشناسان خبره و متخصص آماده‌ی ارائه‌ی خدمات و مشاوره به دانشجویان و پژوهشگران در رشته‌های حوزه علوم زیستی است.

خدمات دانشجویی موسسه بیوزوم

پایان نامه
تحلیل آماری
پروژه ای
مشاوره

روند ثبت خدمت در بخش خدمات دانشجویی

مراحل ثبت خدمات دانشجویی موسسه بیوزوم
روند ثبت خدمت در بخش خدمات دانشجویی

اهمیت برون‌سپاری به یک مجموعه متخصص

ممکن است این سوال برای شما هم ایجاد شده باشد که چرا باید انجام پروژه یا پایان‌نامه‌ی خود را که زحمت زیادی برای به دست آوردن داده‌های آن کشیده‌ام به یک مجموعه بسپارم؟ دوره‌ی دانشجویی زمانی است که فرد کارهای متعددی را باید در زمان محدود برای چندین واحد خود انجام دهد. در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی نیز دانشجو در حالی که مشغول انجام آزمایش‌های عملی خود است، باید زمانی را صرف گزارش نویسی و پایان‌نامه نویسی برای ارائه‌ی با کیفیت کند. این موضوعات سبب می‌شود فرد زمان کمتری برای انجام این موارد داشته باشد. برون‌سپاری خدمات دانشجویی به افراد متخصص و خبره که این مسیر را در دانشگاه‌های برتر ایران طی کرده‌اند، به این افراد کمک می‌کند تا بتوانند با خیال راحت به کارهای دیگر و زندگی خود بپردازند و در کنار آن کار با کیفیتی نیز ارائه دهند.

چرا ما؟
  • انجام خدمات توسط کارشناسان و پژوهشگران متخصص
  • تحویل کار با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان مطابق نیاز شما
  • ضمانت جلوگیری از سرقت ادبی و کپی‌برداری
  • استفاده از منابع جدید و کیفیت ظاهری و علمی بسیار مناسب
  • حفظ محرمانگی داده‌ها و پروژه‌ها
  • پشتیبانی ۷ روز هفته
  • هزینه مقرون به صرفه
  • ارائه گزارش پس از پایان هر بخش به شما

فرم ثبت سفارش

فرمت فایل پیوست: 

* برای پایان‌نامه: عنوان، پروپوزال تصویب شده (فرمت .doc)

* برای پاورپوینت: عنوان مطلب و مطالب کلی هر اسلاید(فرمت .pptx یا.doc)

* تحلیل آماری: فایل داده‌های خام (فرمت .xls یا .sav یا .prism یا .pzfx)

* ویراستاری: فایل مطلب (فرمت.doc)

* تحلیل داده‌های تست‌های سلولی و مولکولی: فایل خام (.xls)

سوالات متداول

بله شما می‌توانید هنگام عقد قرارداد، به صورت قسطی پرداخت خود را با توجه به هزینه مورد نظر تا سقف حداکثر ۳ قسط انتخاب کنید.

قیمت گذاری خدمت مورد نظر شما با توجه به نوع خدمت، پکیج انتخابی و زمان تحویل مشخص خواهد شد.

متخصصان و مشاوران مجموعه بیوزوم تیمی از کارشناسان ارشد در دانشگاه‌های برتر کشور هستند که اعتبار آن‌ها اعتماد شما است و کیفیت کلیه‌ی کارها با توجه به استانداردهای تعیین شده در قرارداد تضمین می‌شود.

با توجه به نوع خدمت شما می‌توانید از گزینه تحویل فوری استفاده کنید. لازم به ذکر است تحویل فوری برای هر خدمت متفاوت است که هنگام تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی گفته خواهد شد.

تا زمان عقد قرار داد بله. پس از عقد قرارداد، امکان لغو سفارش و عودت وجه وجود ندارد.

به طور میانگین زمان پردازش سفارش در ساعات کاری مجموعه (شنبه تا پنجشنبه ۹ صبح تا ۹ شب)، ۱ تا ۲ ساعت و در روز‌های تعطیل حداکثر ۵ ساعت خواهد بود.