مسابقات دانش مغز

مسابقه دانش مغز 2023 – نهمین دوره مسابقات دانش مغز (برین بی 1401-1402)

4.9/5 - (9 امتیاز)

مسابقات دانش مغز، یکی از معتبرترین و بزرگترین مسابقات دانش آموزی در حوزه‌ی مغز و علوم اعصاب است که هر ساله در سطح بین المللی برگزار می‌گردد.

در این مسابقات، دانش آموزان فرصت می‌یابند تا با دنیای پر رمز و راز مغز و سیستم عصبی آشنا شوند و اولین قدم‌ها در مسیر لذت‌بخش کشف اسرار پیچیده‌ترین شئی شناخته شده در جهان هستی (مغز) را بردارند.

مسابقات دانش مغز، تنها یک مسابقه‌ی دانش آموزی نیست. بلکه یک ماجراجویی است که در آن دانش آموزان فرصت یادگیری و تجربه‌ی بسیاری از مسائل را دارند.

حال با اتمام مسابقه دانش مغز 2022 و مشخص شدن نفرات برتر آن، خودمان را در آکادمی بیوزوم آماده می‌کنیم تا بار دیگر همراه و راهنمای دانش آموزان در مسیر مسابقات دانش مغز 2023 (برین بی 1401-1402) که نهمین دوره از مسابقه دانش مغز در کشور عزیزمان هست، باشیم.

ما سعی داریم تا در این صفحه تمامی اطلاعات مربوط به نهمین دوره از مسابقات دانش مغز (برین بی 2023) را به شما عزیزان اطلاع دهیم و تمامی تغییرات و اخبار مربوط به برین بی 1401-1402 را با شما به اشتراک بگذاریم.

ثبت نام مسابقه دانش مغز 2023

به محض مشخص شدن زمان و نحوه‌ی ثبت نام برای مسابقات دانش مغز 2023 (نهمین دوره از مسابقات دانش مغز)، در این صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

این مطلب بروزرسانی خواهد شد ….

محمد رضا ابراهیمیان

کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی علاقه‌مند به علوم اعصاب و نوروتکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا